Opravy dieselagregátů a dodávky náhradních dílů pro motory ČKD řady 230

logo Daido Industrial Bearings Europe

Celosvětový výhradní zástupce zahraničního výrobce Daido Industrial Bearings Europe v oblasti pánví na motory ČKD řady 230

Činnosti

Dodávky náhradních dílů

Z kompletního sortimentu náhradních dílů pro drážní a stacionární provedení dieselagregátů s motory ČKD řady 230 (K6S230DR, K12V230DR, EZS 860 kVA - 230 D, EZS 1720 kVA - 230 D) jsme schopni zajistit většinu dílů.

Opravárenství

Firma STROJKOMPLEX provádí zejména na stacionárních dieselagregátech s motory řady 230 veškeré opravárenké úkony a to od základních periodických prohlídek až například po hlavní opravu. Jednotlivé opravy jsme schopni provádět i v prostorách provozovatele avšak s ohledem na stupeň složitosti konkrétní opravy. Dle potřeb zákazníka jsme schopni zrealizovat i opravy jednotlivých motorových komponentů.

Technické poradenství

S přihlédnutím na bohaté dlouholeté technické a provozní zkušenosti našich pracovníků jsme schopni s našimi zákazníky odborně konzultovat konkrétní dotazy, týkající se většiny oblastí dieselagregátů s motory řady 230. (odchylky od výkresové dokumentace, výroba jednotlivých detailů, modernizační prvky apod.)

STROJKOMPLEX, Nad Vinicemi 691, 294 71 Benátky nad Jizerou, Česká republika